Sala weselna

Serdecznie witamy Państwa w Domu Bankietowo Weselnym Villa Roma.

Salę Bankietowo Weselną "Villa Roma" zaprojektowaliśmy tak, aby połączyć miłą atmosferę, odrobinę luksusu z wyśmienitą kuchnią oraz wysoką jakością świadczonych usług.

W naszej Sali Bankietowej mają Państwo do dyspozycji dużą stylową salę balową w pełni wyposażoną, oryginalne kompletne „Ćmielowskie” nakrycia stołowe, ponadto oferujemy Państwu zakwaterowanie w pięknych pokojach oraz łazienki.

Czarodziejski klimat tego miejsca gwarancją niezapomnianych chwil.
Dom Bankietowy "Villa Roma" organizuje przyjęcia weselne, bankiety, komunie, imprezy integracyjne. Nasza oferta skierowana jest do osób stawiających przede wszystkim na najwyższą jakość kulinarnych doznań. Bogata karta menu stworzona przez naszego szefa kuchni oraz wyśmienite wina mogą zadowolić najbardziej wyrafinowane podniebienie.

Galeria zdjęć - Sala weselna

 

Posiadamy doświadczenie w organizowaniu imprez grupowych, bankietów, spotkańrodzinnych. Wielkość naszego lokalu daje możliwość organizowania takich imprez dla maksymalnie 200 osób możliwe jest również organizowanie spotkań mniejszych np. dla 40 osób na takie okazje proponujemy specjalne menu ustalane wspólnie z państwem.

Sala Bankietowo Weselna "Villa Roma" istnieje od 2007 roku i jest idealnym miejscem na zorganizowanie wspaniałego przyjęcia weselnego, bankietu, studniówki, uroczystości rodzinnych. Zachowanie stylu dworkowego świadczy o przestronności wnętrza, jego elegancji i klasy. Eleganckie, przestronne i gustowne wnętrze, profesjonalna obsługa, oraz wyśmienite menu sprawią, że Państwa uroczystość będzie niezapomnianym wydarzeniem.

Nasze usługi staramy się dopasować do indywidualnych potrzeb naszych klientów i sprawić, żeby przyjęcie weselne było niepowtarzalne. Profesjonalna obsługa, klimatyzowana sala, dobra akustyka, specjalne oświetlenie sali sprawia, iż atmosfera wnętrza jest nadzwyczaj intymna i wyjątkowa.

Oferujemy Państwu:

 • możliwość zorganizowania przyjęcia weselnego do 200 osób
 • miejsca parkingowe
 • nocleg
 • eleganckie nakrycia stołowe

Zapraszamy Państwa do organizacji bankietów oraz firmowych imprez okolicznościowych. Jesteśmy otwarci na Państwa propozycje i oferujemy swoją pomoc w zorganizowaniu przyjęcia, bankietu, jubileuszu, wigilii. Przepiękna sala, klimatyzowana, odpowiednio oświetlona z bardzo dobrą akustyką jest dogodnym miejscem do przemówień, wyróżnień. Gwarantujemy Państwu profesjonalną obsługę oraz pomoc w każdej nurtującej Państwa kwestii.

Serdecznie zapraszamy firmy do zapoznania się z naszą ofertą i przekonania się, iż tak jak Państwo jesteśmy profesjonalistami i ludźmi odpowiedzialnymi za jak najlepszą jakość świadczonych usług.
Jest to idealne miejsce do organizowania uroczystości weselnych. Do dyspozycji mają Państwo salę bankietową i taneczną na 170 osób, zaplecze kuchenne z pełnym wyposażeniem (między innymi z chłodniami), pokoje sypialne oraz apartament dla nowożeńców.

Dom Bankietowy Villa Roma organizuje imprezy okolicznościowe:

 • przyjęcia weselne
 • chrzciny
 • komunie
 • osiemnastki
 • bale sylwestrowe
 • konferencje
 • inne imprezy o podobnym charakterze

Jeżeli szukacie Państwo miejsca na zorganizowanie przyjęcia weselnego z dala od centrum miasta -zapraszamy...

Nasza sala bankietowa to duże przestronne wnętrze mieszczące do 170 osób z miejscem do tańczenia, zachowana w pastelowej tonacji kolorystycznej z elementami stylu klasycznego, kształt sali pozwala na dowolne ustawienie stołów .

Rezerwacja sali

Wybierz datę z kalendarza Kalendarz